Stwórzmy razem plan rozwoju Twojej firmy!

Krok po kroku, przeprowadzę Cię przez wszystkie etapy - Wartości, Misja & Wizja, Strategia, Cele i Plan działania.Tak, chcę rozwinąć firmę! Aplikuję!

Tak! Ten MasterClass
jest dla Ciebie.

Jeżeli chcesz rozwinąć i poukładać firmę... Jeżeli Twoja firma utknęła i nie wiesz jak ruszyć i w którą stronę... Jeżeli chcesz zdobyć klucz do bardziej komfortowego podejmowania decyzji, skuteczniejszego inspirowania zespołu i osiągania więcej przy obecnym potencjale firmy, to ten biznesowy MasterClass jest dla Ciebie!

Chcę zwiększyć efektywność i zaangażowanie zespołu!

Potrzebuję wiedzy, wsparcia i skutecznych narzędzi!

Chcę mieć plan rozwoju biznesu i wiedzieć jak go zrealizować!

Zobacz co zyskasz, kierując się swoimi wartościami w biznesie

To Ty i Twoje decyzje i wątpliwości związane z motywacją zewnętrzną

VS

To Ty i pasjonujący rezultat Twoich wartości i motywacji wewnętrznej

Business MasterClass z Grzegorzem

zapewni Ci to, czego potrzebujesz, aby cieszyć się rozwijaniem firmy w oparciu o swoje wartości

Odkryjesz swoje wartości i potrzeby

Ustalisz priorytety przy podejmowaniu decyzji

Zdefiniujesz Misję firmy zgodną z Tobą

Stworzysz pasjonującą Wizję sukcesu

Określisz dokładny plan działania

Uzyskasz mapę, która doprowadzi Cię do celu

Aplikuj i sprawdź czy to dla Ciebie

Kiedy stoisz przed podjęciem decyzji

Czym się kierujesz? Co bierzesz pod uwagę? Jak wygląda proces? To dotyczy wszystkich obszarów (skład zespołu, kierunek rozwoju, rodzaje inwestycji itd.)

KIEDY NIE ZNAM SWOICH WARTOŚCI LUB NIE STOSUJĘ ICH W BIZNESIE

Jak postępuję?
Działam intuicyjnie. Często improwizuję. Podglądam konkurencję. Pytam innych o zdanie.

Jaki jest rezultat?
Czuję wieczny niepokój. Niepewność towarzyszy mi przy każdej decyzji. Zdarza się, że moje decyzje są sprzeczne, że nie rozumie ich mój zespół. Kiedy jest sukces, nie czuję, że to moja zasługa. Kiedy porażka, niechętnie biorę odpowiedzialność

KIEDY ZNAM SWOJE WARTOŚCI I STOSUJĘ JE W FIRMIE

Jak postępuję?
Moje wartości są kluczem do podejmowania wszystkich decyzji przeze mnie i mój zespół. Kieruję się moją motywacją wewnętrzną i moimi potrzebami. Czynniki zewnętrzne mają drugorzędny charakter.

Jaki jest rezultat?
Czuję komfort przy podejmowaniu decyzji, które są spójne z moim systemem wartości. Kiedy mogę decydować o tym co jest dla mnie ważne i postępować w zgodzie z tym, czuję się szczęśliwy/wa. Priorytety wartości wyznaczają kierunek i drogę dla całej firmy. Mój zespół wyraża pożądane zachowania i jest zdolny do samodzielnych decyzji, co sprzyja delegowaniu i odciąża mnie znacząco.

Kiedy firma utknęła bądź ma inny problem

Problem może dotyczyć np. zespołu, cash flow, strategii etc. Jak planujesz wyjść z kryzysu? Czym się kierujesz? Gdzie szukasz rozwiązań?

KIEDY NIE ZNAM SWOICH WARTOŚCI LUB NIE STOSUJĘ ICH W BIZNESIE

Jak postępuję?
Szukam rozwiązań i inspiracji na zewnątrz. Staram się zdobyć niezbędną wiedzę i informacje. Skupiam się raczej na krótkoterminowych rozwiązaniach.

Jaki jest rezultat?
Zdobywanie wiedzy jest czasochłonne, a jej samodzielne zastosowanie często bardzo trudne, bądź niemożliwe w praktyce. Doraźne rozwiązania nie przynoszą pożądanego rezultatu. Popełniam błędy, których później żałuję. Problem ostatecznie pozostaje nierozwiązany. Rośnie poziom zniechęcenia i frustracji.

KIEDY ZNAM SWOJE WARTOŚCI I STOSUJĘ JE W FIRMIE

Jak postępuję?
Analizuję priorytety moich wartości i potrzeb. W nich szukam przyczyn zaistniałej sytuacji i rozwiązań. Wsłuchuję się w głos mojego zespołu, który wyraża te same wartości.

Jaki jest rezultat?
Wraz z zespołem znajdujemy szybko rozwiązanie i jesteśmy do niego przekonani. Cechuje nas wysokie poczucie sensu i motywacji wewnętrznej. Rośnie zaangażowanie i entuzjazm wszystkich pracowników. Rozumiemy co, jak i dlaczego mamy zrobić. Rezultaty dają mi i mojemu zespołowi ogromną satysfakcję. Pealizujemy z pasją cele biznesowe i towarzyszy nam poczucie sukcesu.

Kiedy masz lawinę pomysłów bądź ich brak

Czym się kierujesz przy wyborze pomysłu? Skąd wiesz, że jest dobry dla Twojej firmy? Kiedy brakuje Ci pomysłów, skąd je bierzesz?

KIEDY NIE ZNAM SWOICH WARTOŚCI LUB NIE STOSUJĘ ICH W BIZNESIE

Jak postępuję?
Myślę, analizuję, rozmawiam i znowu się zastanawiam. Obserwuję konkurencję. Przeszukuję internet.

Jaki jest rezultat?
Tracę czas i energię na każdy pomysł, bo wydaje mi się, że jest wart uwagi. Rozpraszam się, tracąc główny cel z oczu. Strategia (jeżeli istnieje) nie jest realizowana. Cele i zadania schodzą na plan drugi. Działania moje i zespołu nie są spójne. Morale spada. Brakuje poczucia sensu i spełnienia.

GDY NIE ZNAM SWOICH WARTOŚCI I NIE WIEM, CO JEST DLA MNIE WAŻNE

Jak postępujesz:
Znając swoje wartości jesteś w stanie zawęzić wybory oraz dokładnie przeanalizować ich konsekwencje.

Jaki jest rezultat?
Podjęcie świadomej decyzji, która przyczyni się do osiągnięcia zamierzonych celów oraz będzie spójna z Twoim systemem wartości.

POZNAJ PROCES

Co musisz zrobić, aby zapewnić firmie sukces a sobie życie z pasją

W CO INWESTUJESZ

Rozwój, Spokój, Pasję, Spełnienie i Strategię

 • 12 tygodni programu szkoleniowego, warsztatów i zadań domowych
 • 8 sesji mentoringowo-coachingowych z Grzegorzem Żołędziewskim
 • Stworzenie strategicznego planu rozwoju biznesu, w tym: misja, wizja, potrzebne zasoby etc.
 • Cele i zadania oraz narzędzia do monitoringu realizacji
 • Roczny dostęp do wszystkich modułów Platformy Why (24/7)
 • Roczny dostęp VOD do nagrań sesji (ok. 30 godz.)
 • Opracowanie elementów strategii marketingowej i sprzedaży
 • Kodeks pożądanych zachowań dla wszystkich pracowników
 • Szkolenie z zakresu przywództwa opartego na wartościach
 • Szkolenie z zakresu metodycznego zatrudniania i rozwoju pracowników
 • Zniżka na indywidualne konsultacje i inne wydarzenia z serii Why
Aplikuj

praktyczne warsztaty

8 sesji on-line

Why PORTAL & ZOOM
Aplikuj

Dostęp do Portalu Why

Najnowocześniejsze narzędzie do tworzenia kompletnych strategii rozwoju firmy, zespołu czy projektu. Logiczny i spójny proces, który prowadzi krok po kroku co celu. Dostęp on-line 24/7.

Kompletny plan rozwoju Twojej firmy

7 map obejmujących wszystkie elementy rozwoju i sukcesu Twojej firmy. To mapy, które zaprowadzą Cię do celu.

Mentoring, Coaching i sesje Q&A

Kilkadziesiąt godzin bezpośredniej i indywidualnej pracy z Grzegorzem Żołędziewskim. Dostęp do jego wiedzy, narzędzi i ponad 30 lat doświadczenia. Także wyjątkowa okazja do nawiązania wartościowych relacji z innymi uczestnikami.

CZY TEN MASTERCLASS JEST DLA MNIE?

Tak! Ten MasterClass jest bezcenny dla Ciebie, jeżeli jesteś gotów na rozwój.

Spółki

Działalności gospodarcze

Firmy rodzinne

Przykłady etapów rozwoju firmy, w których metoda Why doskonale się sprawdzi

Tworzenie biznesu

Rozwój i ekspansja

Optymalizacja biznesu

Uwolnienie potencjału firmy

Transformacja biznesu

Zaangażowanie i motywacja zespołów

Masz pytania? Porozmawiajmy!

Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Skorzystaj z darmowej konsultacji.

Umów się na rozmowę

Ponad 2000 bezpośrednich zadowolonych beneficjentów pracy z metodą Why

"Mam przyjemność zarekomendować firmę WHY Business Consulting Pana Grzegorz Żołędziewskiego, którego pasja i duże zaangażowanie wyróżniały się na tle wielu konsultantów wykonujących pracę dla SWISS KRONO. Pana Grzegorza wyróżnia bardzo metodyczne podejście do wykonywanych zadań, jego praca jest spójna, tworzy On dokładny plan działania z misją, wizją, celami i zadaniami dla członków zespołu. Kładzie jednocześnie bardzo duży nacisk na zdefiniowanie wartości zespołu i pożądane zachowania z nich wynikające."

Maciej Karnicki | SWISS KRONO

"W oparciu o moje dotychczasowe doświadczenie współpracy z podmiotami doradczo-szkoleniowymi z rożnych obszarów, mogę bez wahania poświadczyć wysoki poziom usług oferowanych przez pana Grzegorza Żołędziewskiego, jako solidnego dostawcę usług doradczych i szkoleniowych, z dużym doświadczeniem w wielu obszarach daily business. Z przyjemnością polecam współpracę z Panem Grzegorzem wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość usług oraz profesjonalizm."

Iwona Rogowska | SWISS KRONO

"Wiedza, którą nabyłam podczas szkolenia z warsztatami dały nieocenione korzyści. Sam sposób realizacji bardzo angażował do aktywnego udziału. Niesamowita osobowość trenera sprawiła, że szkolenie było bardzo interesujące, spójne, zrozumiałe, angażujące, dopracowane w każdym szczególe. Pan Grzegorz Żołędziewski jest godnym zaufania i kompetentnym trenerem, który gwarantuje bardzo wysoki poziom świadczonych usług i otwartość na klienta. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana wszystkim tym, którzy chcą rozwijać się, poszerzać swoje horyzonty i budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa."

Bożena Rudyńska | Profiteo Group

"Pasja, zaangażowanie, motywacja, kreacja - to pierwsze słowa klucze, jakie przychodzą mi do głowy, określające współpracę z Grzegorzem i WHY BC. Masz pomysł - wesprze w rozwoju, masz problem - pomoże w jego rozwiązaniu. Niesamowita charyzma, połączona z wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Spotkania z nim to moment na przemyślenia, to planowanie, rozwój i szansa. Bardzo dziękuję za wsparcie, za pomysły, za motywację do działania."

Marta Betka | Profiteo

"I highly value Grzegorz's experience and his leadership skills, which helped us to shape good story and direction for our brands on European markets as well as to make right choices, like where to play and how to win. Grzegorz is full of good energy, which is motivating and inspiring others to follow the strategy plan. He is also helping to bring plans into reality by making good financial analyses. I am sure Grzegorz can be great team member and can bring many businesses into higher level."

Monika Szymaszek | AB World Foods

"Grzegorz was a fantastic person to work with, and is not only a multi-skilled and insightful colleague, but also an inspiring strategist. Very good person. Great manager with a very strong problem solving skills. Grzegorz is an asset to any company."

Max Cyrek | Cyrek Digital

"W końcu ktoś, mógł wytknąć konstruktywnie moje błędy i pokazać lepsze rozwiązania. Nieocenione, gdy jesteś prezesem własnej firmy. Zanim poznałem Grzegorza, nie wiedziałem, że nasza firma może się tak rozwinąć i tyle zarabiać. Każde, literalnie, każde spotkanie z Grzegorzem kończyłem z poczuciem efektywnie spędzonego czasu i dobrze zainwestowanych pieniędzy. Nasza firma przeszła suchą stopą przez zamieszania spowodowane COIVD-19, w dużej mierze dzięki konsultacjom z Grzegorzem."

Wiktor Zgodziński | Zgoda.net

"Wybór Grzegorza na konsultanta w mojej firmie, był jedną z lepszych strategicznych decyzji, jakie podjąłem w swoim życiu. Od września 2019 przez kilka miesięcy Grzegorz dał nam nie tylko swoją olbrzymią wiedzę, ale też pełne pasji zaangażowanie. Diametralnie zmienił naszą firmę, pokazując rzeczy jakie możemy osiągnąć i skutecznie motywując cały, trzydziestoosobowy zespół do wspólnej pracy. Gdy na początku mówił o transformacji - nie wierzyłem, że tak duże i dobre zmiany są możliwe. Dzięki niemu nasza firmą ma zupełnie inną pozycje na rynku i nastawienie na rozwój, o jakim kiedyś mogłem tylko pomarzyć. Dodatkowo w marcu 2020, kiedy wszyscy myśleli, że niebo właśnie spadło nam na głowy, Grzegorz przeprowadził nas przez covidowy chaos suchą nogą - dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, którym ponownie nas wsparł. Praktycznie niemożliwe jest przekazanie w krótkiej rekomendacji wartości, jakie otrzymaliśmy od Grzegorza, dlatego chętnie opowiem o tym indywidualnie. Zapraszam do kontaktu. "

Dariusz Lipiński | Zgoda Group

Wizjoner, strateg i autor metody Why

POZNAJ GRZEGORZA

Chcesz poznać moje story?
Śmiało!
Wiedz, że byłem w miejscu, które możesz dobrze znać.

Przez ponad 20 lat wszystko wydawało się być OK. Świetna praca, pieniądze, rozwój, uznanie. Lista osiągnięć, potknięć, upadków. Mnóstwo wartościowych doświadczeń.
Dla mnie i dla wielu była to definicja tzw. sukcesu.

Jednak od samego początku czułem, że coś jest nie tak.
Brakowało mi przekonania, że żyję najlepszą wersją siebie. Czułem, że brakuje mi spełnienia, że pasja i szczęście przychodzą i odchodzą jak fale na morzu i nie mam na to wpływu.
Aż nadszedł ten dzień latem 2010 roku, kiedy Simon Sinek zainspirował mnie teorią WHY, podczas fantastycznego wystąpienia na TED.
To było dla mnie jak olśnienie. Znalazłem kierunek poszukiwań sensu swojego istnienia i odpowiedzi na moje pytania. Przez kilka kolejnych lat intensywnie rozwijałem się w tym kierunku. Odkryłem, że nasze szczęście zależy od tego, czy znamy swoje wartości i czy postępujemy w zgodzie nimi. Odkryłem, że pasja wiąże się bezpośrednio z wizją, którą chcemy zrealizować, a misja odpowiada za nasze spełnienie.
Te odkrycia pomogły mi rozstać się bez żalu z budowaną przez lata karierą w korporacjach. Postanowiłem żyć i pracować z pasją każdego dnia, a nie tylko od święta. Zapragnąłem tego samego dla innych ludzi i zrobiłem z tego cel swojego życia. Opracowałem filozofię i metodologię. Stworzyłem specjalny portal internetowy. Prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia. Mam dokładny plan co dalej, by realizować moją misję - wspieranie ludzi w drodze ku spełnieniu, pasji i szczęściu.

Od ponad 30 lat współpracuję z firmami m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Szwecji, Niemiec i oczywiście z Polski.
Doświadczenie zdobywałem kierując polskimi i międzynarodowymi spółkami i projektami. Z całą pewnością mam na koncie ponad 90.000 przepracowanych godzin, kilka tysięcy bezpośrednich beneficjentów moich usług oraz 100% energii i pasji w pozyskiwaniu zadowolonych klientów.

Od zawsze wyróżniało mnie kwestionowanie status-quo i poszukiwanie efektywniejszych rozwiązań. Dlatego widząc jak wielu przedsiębiorców boryka się z rozwojem swoich firm, opracowałem metodologię budowania strategii rozwoju opartej na wartościach i potrzebach.
Metoda Why, jak ją nazwałem, pomaga klientom rozwijać firmy dokładnie tak jak tego pragną.

Czytaj więcej Zwiń
Wybierz termin, w którym dokonasz transformacji swojego życia i biznesu
Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /usr/home/gzoledziewski/domains/grzegorzzoledziewski.pl/public_html/wp-content/themes/blocksy-child/template-parts/masterclass.php on line 572

Why Business MasterClass
Transformacja firmy w 3 miesiące!

 • Trzymiesięczny, praktyczny program warsztatowy on-line z Grzegorzem Żołędziewskim, obejmujący:

  Szkolenie z zastosowania metody Szkolenie z zastosowania metody Why w Twojej firmie
  Stworzenie kompletnej strategii rozwoju firmy z planem działania
  Szczegółowy plan działania w formie elektronicznej w formie elektronicznej z możliwością rejestrowania stanu i sposobu realizacji
  Przygotowanie firmy do wdrożenia kultury organizacyjnej opartej na wartościach
 • 8 sesji mentoringowo-coachingowych i sesji Q&A z Grzegorzem Żołędziewskim (on-line)
 • Pełny dostęp do platformy Why na okres 1 roku:

  Mapa wartości - wybór i opis, grupowanie i priorytety, koszyki potrzeb i Twoje dlaczego
  Mapa zachowań - postawa wewnątrz i na zewnątrz firmy, pożądane zachowane i nawyki
  Mapa misji - aspirowanie, cel istnienia, problem, oferta, osiągnięcia, beneficjenci, przekaz marketingowy
  Mapa wizji - wizualizowanie, rezultat misji, obraz przyszłości, komunikacja do zespołu
  Mapa strategii - inspirowane, cele strategiczne i jakościowe, zasoby, kamienie milowe
  Mapa celów - motywowanie, cele operacyjne, OKR, terminy realizacji i odpowiedzialność
  Mapa zadań - realizowanie, zadane, OKR, kroki i czynności, terminy, odpowiedzialność, status check
  Mapa sukcesu - tworzenie i pobieranie raportu końcowego na żądanie w dowolnym momencie
 • Roczny dostęp materiałów VOD (nagrania wszystkich sesji - ok. 30 godz. materiału video)
 • Budowanie niesamowicie wartościowych relacji biznesowych z pozostałymi przedsiębiorcami
 • Kameralny charakter warsztatów, zapewniający komfort i intymność (kilkuosobowa grupa)
 • Możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z Grzegorzem Żołędziewskim w promocyjnych cenach
 • Zniżka na inne wydarzenia z serii Why
 • Wymiana wiedzy i doświadczeń w zamkniętej grupie na FB
 

Sprawdź

cenę

Why PORTAL i ZOOM

KOLEJNA EDYCJA

już niebawem

Aplikuj

* Ten MasterClass jest najkorzystniejszą finansowo formą rozwoju Twojego biznesu!

Pytania i odpowiedzi

Skąd mam wiedzieć czy warto zainwestować w ten produkt?

Bardzo chętnie udzielę Ci wszystkich informacji i pomogę podjąć właściwą decyzję. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i o tym czy ten program jest w stanie je zaspokoić. W tym celu naciśnij "Aplikuj" i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Oddzwonię do Ciebie niezwłocznie po otrzymaniu formularza. Na życzenie otrzymasz także ode mnie kontakty do moich klientów, których spytasz o ich doświadczenia i referencje.

Czym to się różni od innych ofert, których w internecie jest mnóstwo?

Odpowiem tak: wszystkim. Przede wszystkim to nie jest szkolenie, tylko 100% praktycznych zajęć, podczas których tworzysz kompletną strategię dla swojej firmy i budujesz kulturę organizacyjną opartą na wartościach. Po drugie, pracujesz cały czas w platformie na swoim komputerze, dzięki czemu zabierzesz do domu wszystkie wyniki swojej pracy, które będą gotowe do natychmiastowego wdrożenia. Po trzecie, prowadzę Cię za rękę, krok po kroku przez cały proces! Jako bonus otrzymujesz także dostęp do całego mojego doświadczenia z 30 lat zarządzania i wspierania wielu biznesów. Słowem, otrzymujesz narzędzia i najlepsze wsparcie podczas przygotowania i przeprowadzenia transformacji w swojej firmie i życiu.

Ile kosztuje ta usługa?

Koszt uczestnictwa zależy od ilości osób, biorących udział w danym MasterClass. Zwyczajowo grupy mają ok. 6 osób i wówczas koszt udziału jednej osoby oscyluje w granicach 1/4 kwoty adekwatnej usługi w trybie indywidualnym (B2B). Obecnie usługa taka zaczyna się od kwoty 59.000 zł.

Czy są możliwe indywidualne sesje mentoringowo-coachingowe z Grzegorzem?

Tak! Jak uczestnik Why Masterclass otrzymasz prawo do wykupienia indywidualnych sesji z Grzegorzem po promocyjnych cenach. Opcja ta będzie dostępna dla Ciebie przez okres 6 miesięcy. Rezerwacji terminu dokonujesz za pomocą Calendly. Specjalny link otrzymasz po wykupieniu Masterclass.

Czy kolejny uczestnik z firmy ma zniżkę?

Tak. Dla drugiej i trzeciej osoby z tej samej firmy przygotowane są specjalne warunki. Wyślij swoje zapytanie na poniższy adres i omówimy Twoje potrzeby w tym zakresie hello@whybc.eu. Zajmiemy się wszystkim i przekażemy dalsze instrukcje.

Czy jest gwarancja satysfakcji?

Jak dotąd moi klienci są wręcz zachwyceni filozofią, metodą i efektami. Jednakże jestem gotów zwrócić Ci wniesioną opłatę, jeżeli oferta nie spełni Twoich oczekiwań. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście! To pytanie retoryczne w świecie przedsiębiorców ;)

Masz pytania? Porozmawiajmy!

Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Skorzystaj z darmowej konsultacji.

Umów się na rozmowę